DOŚWIADCZENIE

Od 1999 jestem Radcą Prawnym. Ukończyłam studia prawnicze na wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego w 1989 roku. W tym samym roku otworzyłam swoją pierwszą firmę, która zajmowała się obrotem nieruchomościami. Niewątpliwie moim atutem w tej branży było to, że zdobyłam wykształcenie prawnicze, które wówczas nie było powszechne.
W latach 1995-1997 zajmowałam się działalnością deweloperską. Inwestycja, którą wówczas prowadziłam zakończyła się sukcesem, powstało bardzo nowoczesne i ekskluzywne "Osiedle Zadumana" w Warszawie. Prowadzanie działalności deweloperskiej nie kolidowało w żaden sposób z moim nowo postawionym celem. Od 1999 roku mogę cieszyć się tytułem Radcy Prawnego.

Od 13 lat staram się prężnie rozwijać w tym zawodzie, prowadząc własną indywidualną kancelarię. Merytoryczną wiedzę wzbogaciły także studia podyplomowe z zakresu prawa Unii Europejskiej oraz Prawa Własności Intelektualnej. Swoje kwalifikacje podnoszę również poprzez udział w wielu szkoleniach i konferencjach. Choć z moich usług korzystało wiele dynamicznie rozwijających się firm w tym korporacyjne to w szczególności na moją pomoc mogą liczyć małe i średnie przedsiębiorstwa oraz osoby fizyczne. Osobiste doświadczenie w branży deweloperskiej i obrocie nieruchomościami powoduje, że mogę obsłużyć wszystkie strony procesu inwestycyjnego (spółdzielnie mieszkaniowe, deweloperów, firmy budowlane, architektów i nabywców nieruchomości).

Swą pomoc świadczę poprzez udzielnie porad, udział w negocjacjach, reprezentację przed Sądami Powszechnymi i Administracyjnymi, organami administracji państwowej (m. in. PINB, WINB, GINB).

Jedną z moich specjalności jest przygotowanie skarg kasacyjnych i reprezentacja klienta przed Sądem Najwyższym i Naczelnym Sądem Administracyjnym. Ofertę kancelarii poszerza stała współpraca z wybitnymi specjalistami z różnych dziedzin prawa (radcami prawnymi, adwokatami, notariuszami, doradcami podatkowi, mediatorami). Pomimo licznych obowiązków aktywnie działam w Centrum Pomocy Prawnej Pro Bono przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie.

W pracy staram się kierować zasadą, iż "ugoda jest lepsza od najlepszego wyroku",
co oznacza dla mnie większą skuteczność w rozwiązywaniu problemów klientów.